Ytterdahl AS startet sin virksomhet i 1964 under navnet "Blikkenslager Knut Ytterdahl". I dag er selskapet et av sørlandets største selskap innen tak, blikk og klima med ansatte i Mandal, Flekkefjord og Farsund


Sentral godkjenning

  • Prosjektering Ventilasjon og klima installasjoner, tiltaksklasse 2
  • Utførelse av Ventilasjon og klima installasjoner, tiltaksklasse 3
  • Utførelse av Montering av glasskonstruksjoner og fasadekledning, tiltaksklasse 3
  • Utførelse av Taktekkingsarbeid, tiltaksklasse 3
  • Utførelse av Arbeid på bevaringsverdige byggverk, tiltaksklasse 3

Fra Stavanger i vest til risør i øst

Vårt arbeidsområde er primært aust- og vest agder til og med Stavanger i vest. Oppdrag utover disse grensene påtar vi gjerne etter nærmere avtale. Dere er velkommen til å ta kontakt med oss dersom dere ønsker råd eller priser til deres prosjekter.

Knut Ytterdahl

Daglig leder

knut@ytterdahlas.no

Mob: 415 22 102

 

Rolf Ytterdahl

Rådgiver Tak & Fasade

rolf@ytterdahlas.no

Mob: 900 31 750

Egil Qvale

Ingeniør ventilasjon 

egil@ytterdahlas.no

Mob: 913 42 444

Thomas Ytterdahl

Entreprise sjef / Blikkenslagermester

thomas@ytterdahlas.no

Mob: 911 61 542

 

Kjetil Ytterdahl

Regnskap

kjetil@ytterdahlas.no

Mob: 954 59 814

 

 

Jan Arve Ytterdahl

Kalkulatør / Prosjektleder

jan@ytterdahlas.no

Mob: 995 09 567

Glenn M. Lausund

Avdelingsleder Mandal

glenn@ytterdahlas.no

Mob: 958 14 600

 

 


Nils Jostein Lundal Taktekker     

Jan Helge Litland Ventilasjonsmontør    

Tor Magne Sudland Ventilasjonsmontør      

Werner Echhart Blikkenslager

Harald Holte Verksmester

Beniamin Turcanu Taktekker

Cornell Turcanu Taktekker

Elias Holmen Lærling

Tor Andreassen Blikkenslager

Frank Midling Blikkenslager

Geir Arne Tønne Blikkenslager

Kjell Tore Kvinlaug Blikkenslager

Maik Exner Taktekker  

William Andersen  Blikkenslager  

Menduh Sadriu  Blikkenslager     

Børge Hageland  Blikkenslager     

Stefan Turcanu  Taktekker    

Eivind Nygård  Blikkenslager 

Rune Nilsen Verksmester

Kjetil Andre Nilsen  Blikkenslager

Magnus Heim  Lærling


Er du interessert i å jobbe i vårt team, kan du alltid sende oss en henvendelse ved å bruke skjemaet under. Aktuelle ledige stillinger postes her på siden og på Facebook.


Tittel

Stillingsbeskrivelser her:


Tittel

Stillingsbeskrivelser her: